Bardzo słabo wiedzie się w tym sezonie juniorkom MKS-u Polonia Świdnica w rozgrywkach Ligi Dolnego Śląska. Nasze siatkarki uległy na swoim parkiecie UKS-owi Lubań 1:3. 

Pierwszy set nie zwiastował jakichkolwiek problemów. Biało-zielone wygrały pewnie w stosunku 25:21. Później trudno wytłumaczyć, to co wydarzyło się na parkiecie hali sportowej na Zawiszowie. Rywalki gładko wygrały trzy kolejne partie, zwyciężając 3:1 i zgarniając pełną pulę. Wydawało się, że młode świdnickie zawodniczki zbierające szlify już w drugoligowym zespole seniorskim powinny lepiej radzić sobie ze swoimi rówieśniczkami w rozgrywkach juniorskich. Na razie tak jednak nie jest. Nasza ekipa z dwoma punktami zamyka obecnie ligową tabelę. W sobotę, 17 listopada powalczymy na wyjeździe z AZS-em AWF SMS Wrocław.

MKS Polonia Świdnica – UKS Lubań 1:3 (25:21, 19:25, 18:25, 18:25)