Fantastycznie przez rundę zasadniczą przebrnęła prowadzona przez trenera Michała Tomiałowicza pierwsza drużyna młodziczek MKS-u Polonia Świdnica. Nasze zawodniczki pokonały po 2:0 UKPS Lubin i #Volley II Wrocław. Pierwszą część sezonu zakończyliśmy z kompletem punktów i bilansem setów 12:0. 

Teraz czas na ćwierćfinały rozgrywek Ligi Dolnego Śląska Młodziczek. Biało-zielone znalazły się w grupie H z UKS-em Lubań, Sudetami Kamienna Góra i MLKS-em Echo Twardogóra. W rozgrywkach uczestniczy również druga drużyna młodziczek Polonii występująca pod wodzą Aleksandry Całki. Nasze siatkarki w ostatni weekend pauzowały, a w rundzie ćwierćfinałowej zagrają w grupie G. Tam zmierzymy się z UKPS-em Lubin, Volley’em I Wrocław i MKS-em MOS Wrocław.

Ostatnie wyniki:

MKS Polonia I Świdnica – UKPS Lubin 2:0 (25:5, 25:11)

MKS Polonia I Świdnica – #Volley II Wrocław 2:0 (25:9, 25:6)