Terminarz grupy trzeciej II ligi siatkówki kobiet – sezon 2018/2019 (seniorki – pierwsza drużyna MKS-u Polonia Świdnica):

RUNDA ZASADNICZA

1. kolejka (29.09)
Częstochowianka Częstochowa – Sobieski Oława 3:0 (25:17, 25:19, 25:23)
KS Olimpia Jawor – Amber Kalisz 3:1 (25:20, 20:25, 25:16, 25:18)
Impel Wrocław – MKS II Dąbrowa Górnicza 1:3 (26:24, 22:25, 25:27, 21:25)
PLKS Pszczyna – TKS Tychy 3:1 (23:25, 25:23, 25:19, 25:21)
Jedynka Siewierz – Płomień Sosnowiec 1:3 (21:25, 30:28, 23:25, 19:25)
Polonia Świdnica – pauza

2. kolejka (3.10)
TKS Tychy – Jedynka Siewierz 1:3 (25:21, 22:25, 17:25, 22:25)
MKS II Dąbrowa Górnicza – PLKS Pszczyna 1:3 (23:25, 21:25, 25:20, 24:26)
Amber Kalisz – Impel Wrocław 1:3 (25:15, 16:25, 24:26, 21:25)
Sobieski Oława – KS Olimpia Jawor 0:3 (19:25, 23:25, 21:25)
Polonia Świdnica – Częstochowianka Częstochowa 3:2 (15:25, 27:25, 18:25, 25:22, 15:13)
Płomień Sosnowiec – pauza

3. kolejka (6.10)
KS Olimpia Jawor – Polonia Świdnica 3:0 (25:21, 25:18, 25:15)
Impel Wrocław – Sobieski Oława 2:3 (19:25, 26:24, 25:19, 24:26, 10:15)
PLKS Pszczyna – Amber Kalisz 3:0 (25:16, 25:23, 25:12)
Jedynka Siewierz – MKS II Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:18, 22:25, 25:17, 25:19)
Płomień Sosnowiec – TKS Tychy 3:1 (22:25, 25:13, 26:24, 25:19)
Częstochowianka Częstochowa – pauza

4. kolejka (13.10)
MKS II Dąbrowa Górnicza – Płomień Sosnowiec 1:3 (25:23, 11:25, 15:25, 13:25)
Amber Kalisz – Jedynka Siewierz 0:3 (21:25, 22:25, 21:25)
Sobieski Oława – PLKS Pszczyna 0:3 (16:25, 23:25, 20:25)
Polonia Świdnica – Impel Wrocław 3:2 (24:26, 25:23, 26:24, 20:25, 15:11)
Częstochowianka Częstochowa – KS Olimpia Jawor 3:2 (25:21, 20:25, 20:25, 25:20, 15:7)
TKS Tychy – pauza

5. kolejka (17.10)
Częstochowianka Częstochowa – Impel Wrocław 3:0 (25:17, 25:22, 28:26)
PLKS Pszczyna – Polonia Świdnica 3:0 (25:14, 25:8, 25:20)
Jedynka Siewierz – Sobieski Oława 3:0 (25:16, 25:17, 25:19)
Płomień Sosnowiec – Amber Kalisz 3:1 (25:16, 25:14, 21:25, 25:19)
TKS Tychy – MKS II Dąbrowa Górnicza 2:3 (18:25, 25:22, 25:13, 24:26, 14:16)
KS Olimpia Jawor – pauza

6. kolejka (20.10)
Amber Kalisz – TKS Tychy 2:3 (21:25, 15:25, 25:18, 25:17, 12:15)
Sobieski Oława – Płomień Sosnowiec 0:3 (15:25, 12:25, 19:25)
Polonia Świdnica – Jedynka Siewierz 2:3 (22:25, 25:17, 23:25, 25:23, 12:15
Częstochowianka Częstochowa – PLKS Pszczyna 3:2 (25:22, 24:26, 20:25, 25:20, 15:13)
KS Olimpia Jawor – Impel Wrocław 3:0 (25:15, 25:14, 25:20)
MKS II Dąbrowa Górnicza – pauza

7. kolejka (24.10)
PLKS Pszczyna – KS Olimpia Jawor 3:0 (26:24, 25:19, 25:17)
Jedynka Siewierz – Częstochowianka Częstochowa 3:0 (27:25, 25:20, 25:22)
Płomień Sosnowiec – Polonia Świdnica 3:0 (25:19, 25:13, 25:21)
TKS Tychy – Sobieski Oława 3:1 (25:22, 25:22, 20:25, 25:22)
MKS II Dąbrowa Górnicza – Amber Kalisz 3:0 (27:25, 25:16, 25:21)
Impel Wrocław – pauza

8. kolejka (3.11)
Sobieski Oława – MKS II Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 21:25, 21:25)
Polonia Świdnica – TKS Tychy 3:0 (25:17, 25:17, 27:25)
Częstochowianka Częstochowa – Płomień Sosnowiec 3:1 (25:16, 23:25, 25:23, 25:22)
KS Olimpia Jawor – Jedynka Siewierz 3:2 (27:25, 25:14, 20:25, 23:25, 16:14)
Impel Wrocław – PLKS Pszczyna 2:3 (25:21, 25:20, 20:25, 19:25, 15:17)
Amber Kalisz – pauza

9. kolejka (10.11)
Jedynka Siewierz – Impel Wrocław 3:0 (30:28, 25:18, 25:14)
Płomień Sosnowiec – KS Olimpia Jawor 3:0 (25:12, 25:21, 25:23)
TKS Tychy – Częstochowianka Częstochowa 2:3 (22:25, 19:25, 25:22, 25:17, 8:15)
MKS II Dąbrowa Górnicza – Polonia Świdnica 3:2 (25:20, 23:25, 22:25, 25:22, 15:6)
Amber Kalisz – Sobieski Oława 3:2 (20:25, 20:25, 25:18, 25:13, 21:19)
PLKS Pszczyna – pauza

10. kolejka (14.11)
Polonia Świdnica – Amber Kalisz 3:1 (25:12, 25:18, 17:25, 25:17)
Częstochowianka Częstochowa – MKS II Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:23, 25:16, 25:23)
KS Olimpia Jawor – TKS Tychy 3:1 (25:22, 21:25, 25:20, 25:14)
Impel Wrocław – Płomień Sosnowiec 0:3 (15:25, 10:25, 13:25)
PLKS Pszczyna – Jedynka Siewierz 3:0 (25:17, 25:19, 25:20)
Sobieski Oława – pauza

11. kolejka (17.11)
PLKS Pszczyna – Płomień Sosnowiec 1:3 (25:22, 17:25, 14:25, 18:25)
TKS Tychy – Impel Wrocław 3:1 (25:16, 25:17, 21:25, 25:13)
MKS II Dąbrowa Górnicza – KS Olimpia Jawor 1:3 (22:25, 25:13, 19:25, 20:25)
Amber Kalisz – Częstochowianka Częstochowa 0:3 (15:25, 19:25, 17:25)
Polonia Świdnica – Sobieski Oława 3:0 (25:21, 25:23, 25:16)
Jedynka Siewierz – pauza

12. kolejka (24.11)
Sobieski Oława – Częstochowianka Częstochowa
Amber Kalisz – KS Olimpia Jawor
MKS II Dąbrowa Górnicza – Impel Wrocław
TKS Tychy – PLKS Pszczyna
Płomień Sosnowiec – Jedynka Siewierz
Polonia Świdnica – pauza

13. kolejka (1.12)
Jedynka Siewierz – TKS Tychy
PLKS Pszczyna – MKS II Dąbrowa Górnicza
Impel Wrocław – Amber Kalisz
KS Olimpia Jawor – Sobieski Oława
Częstochowianka Częstochowa – Polonia Świdnica
Płomień Sosnowiec – pauza

14. kolejka (8.12)
Polonia Świdnica – KS Olimpia Jawor
Sobieski Oława – Impel Wrocław
Amber Kalisz – PLKS Pszczyna
MKS II Dąbrowa Górnicza – Jedynka Siewierz
TKS Tychy – Płomień Sosnowiec
Częstochowianka Częstochowa – pauza

15. kolejka (15.12)
Płomień Sosnowiec – MKS II Dąbrowa Górnicza
Jedynka Siewierz – Amber Kalisz
PLKS Pszczyna – Sobieski Oława
Impel Wrocław – Polonia Świdnica
KS Olimpia Jawor – Częstochowianka Częstochowa
TKS Tychy – pauza

16. kolejka (22.12)
Impel Wrocław – Częstochowianka Częstochowa
Polonia Świdnica – PLKS Pszczyna
Sobieski Oława – Jedynka Siewierz
Amber Kalisz – Płomień Sosnowiec
MKS II Dąbrowa Górnicza – TKS Tychy
KS Olimpia Jawor – pauza

17. kolejka (5.01)
TKS Tychy – Amber Kalisz
Płomień Sosnowiec – Sobieski Oława
Jedynka Siewierz – Polonia Świdnica
PLKS Pszczyna – Częstochowianka Częstochowa
Impel Wrocław – KS Olimpia Jawor
MKS II Dąbrowa Górnicza – pauza

18. kolejka (9.01)
KS Olimpia Jawor – PLKS Pszczyna
Częstochowianka Częstochowa – Jedynka Siewierz
Polonia Świdnica – Płomień Sosnowiec
Sobieski Oława – TKS Tychy
Amber Kalisz – MKS II Dąbrowa Górnicza
Impel Wrocław – pauza

19. kolejka (12.01)
MKS II Dąbrowa Górnicza – Sobieski Oława
TKS Tychy – Polonia Świdnica
Płomień Sosnowiec – Częstochowianka Częstochowa
Jedynka Siewierz – KS Olimpia Jawor
PLKS Pszczyna – Impel Wrocław
Amber Kalisz – pauza

20. kolejka (19.01)
Impel Wrocław – Jedynka Siewierz
KS Olimpia Jawor – Płomień Sosnowiec
Częstochowianka Częstochowa – TKS Tychy
Polonia Świdnica – MKS II Dąbrowa Górnicza
Sobieski Oława – Amber Kalisz
PLKS Pszczyna – pauza

21. kolejka (26.01)
Amber Kalisz – Polonia Świdnica
MKS II Dąbrowa Górnicza – Częstochowianka Częstochowa
TKS Tychy – KS Olimpia Jawor
Płomień Sosnowiec – Impel Wrocław
Jedynka Siewierz – PLKS Pszczyna
Sobieski Oława – pauza

22. kolejka (2.02)
PLKS Pszczyna – Płomień Sosnowiec
Impel Wrocław – TKS Tychy
KS Olimpia Jawor – MKS II Dąbrowa Górnicza
Częstochowianka Częstochowa – Amber Kalisz
Polonia Świdnica – Sobieski Oława
Jedynka Siewierz – pauza

  1. kolejka: 11-10-2017

Impel II Wrocław – Polonia Łaziska Górne 3:0 (25:17, 25:21, 29:27)

TKS Tychy – Sokół Radzionków 3:0 (25:23, 25:18, 26:24)

Sokół Katowice – Częstochowianka Częstochowa 0:3 (19:25, 17:25, 13:25)

KPKS Halemba – Olimpia Jawor 0:3 (19:25, 18:25, 18:25)

SMS PZPS II Szczyrk – Silesia Volley Mysłowice 2:3 (25:21, 25:18, 15:25, 22:25, 13:25)

PLKS Pszczyna – Polonia Świdnica 1:3 (25:21, 23:25, 15:25, 22:25)

  1. kolejka: 14-10-2017

Polonia Świdnica – Impel II Wrocław 3:0 (25:23, 25:22, 25:20)

Silesia Volley Mysłowice – PLKS Pszczyna 3:1 (25:21, 22:25, 26:24, 25:16)

Olimpia Jawor – SMS PZPS II Szczyrk 3:1 (25:20, 23:25, 25:16, 25:16)

KPKS Halemba – Częstochowianka Częstochowa 2:3 (25:22, 25:22, 14:25, 15:25, 10:15)

Sokół Radzionków – Sokół Katowice 3:0 (25:17, 25:18, 26:24)

TKS Tychy – Polonia Łaziska Górne 3:1 (25:15, 25:11, 23:25, 25:19)

  1. kolejka: 21-10-2017

Impel II Wrocław – TKS Tychy 3:1 (25:23, 26:24, 18:25, 25:18)

Sokół Katowice – Polonia Łaziska Górne 3:1 (25:16, 20:25, 26:24, 25:21)

KPKS Halemba – Sokół Radzionków 1:3 (28:26, 22:25, 17:25, 12:25)

SMS PZPS II Szczyrk – Częstochowianka Częstochowa 0:3 (18:25, 13:25, 12:25)

PLKS Pszczyna – Olimpia Jawor 3:2 (25:17, 18:25, 25:19, 19:25, 15:8)

Polonia Świdnica – Silesia Volley Mysłowice 3:2 (12:25, 29:27, 30:28, 23:25, 15:12)

  1. kolejka: 28-10-2017

Silesia Volley Mysłowice – Impel II Wrocław 3:1 (25:17, 23:25, 25:17, 26:24)

Olimpia Jawor – Polonia Świdnica 1:3 (25:20, 16:25, 23:25, 19:25)

PLKS Pszczyna – Częstochowianka Częstochowa 3:0 (25:20, 25:20, 25:20)

Sokół Radzionków – SMS PZPS II Szczyrk 3:2 (18:25, 25:17, 13:25, 25:22, 15:12)

Polonia Łaziska Górne – KPKS Halemba 1:3 (25:23, 17:25, 22:25, 18:25)

TKS Tychy – Sokół Katowice 3:1 (25:27, 25:20, 25:23, 25:19)

  1. kolejka: 04-11-2017

Impel II Wrocław – Sokół Katowice 3:0 (25:18, 25:19, 25:17)

KPKS Halemba – TKS Tychy 2:3 (21:25, 28:26, 23:25, 25:18, 13:15)

Polonia Łaziska Górne – SMS PZPS II Szczyrk 0:3 (12:25, 14:25, 17:25)

PLKS Pszczyna – Sokół Radzionków 1:3 (14:25, 25:21, 21:25, 20:25)

Polonia Świdnica – Częstochowianka Częstochowa 3:1 (19:25, 25:18, 25:15, 25:12)

Silesia Volley Mysłowice – Olimpia Jawor 2:3 (19:25, 21:25, 25:20, 25:20, 12:15)

  1. kolejka: 08-11-2017

Olimpia Jawor – Impel II Wrocław 3:0 (25:16, 25:19, 25:18)

Częstochowianka Częstochowa – Silesia Volley Mysłowice 3:0 (25:23, 25:17, 25:22)

Sokół Radzionków – Polonia Świdnica 3:1 (25:20, 20:25, 25:23, 25:19)

Polonia Łaziska Górne – PLKS Pszczyna 1:3 (21:25, 16:25, 25:19, 21:25)

TKS Tychy – SMS PZPS II Szczyrk 3:1 (25:18, 14:25, 25:21, 25:12)

Sokół Katowice – KPKS Halemba 3:0 (25:11, 25:21, 25:20)

  1. kolejka: 11-11-2017

Impel II Wrocław – KPKS Halemba 3:1 (25:20, 25:19, 19:25, 25:20)

SMS PZPS II Szczyrk – Sokół Katowice 3:0 (25:9, 25:21, 25:22)

PLKS Pszczyna – TKS Tychy 2:3 (25:20, 25:15, 21:25, 21:25, 4:15)

Polonia Świdnica – Polonia Łaziska Górne 3:1 (25:12, 25:17, 21:25, 25:18)

Silesia Volley Mysłowice – Sokół Radzionków 3:2 (13:25, 20:25, 25:21, 25:11, 15:4)

Olimpia Jawor – Częstochowianka Częstochowa 3:2 (25:17, 25:19, 17:25, 12:25, 15:13)

  1. kolejka: 18-11-2017

Częstochowianka Częstochowa – Impel II Wrocław 3:0 (25:23, 25:21, 25:23)

Sokół Radzionków – Olimpia Jawor 3:0 (25:23, 25:23, 25:10)

Polonia Łaziska Górne – Silesia Volley Mysłowice 0:3 (12:25, 19:25, 14:25)

TKS Tychy – Polonia Świdnica 1:3 (25:20, 20:25, 21:25, 19:25)

Sokół Katowice – PLKS Pszczyna 0:3 (14:25, 23:25, 15:25)

SMS PZPS II Szczyrk – KPKS Halemba 3:0 (25:21, 25:20, 25:22)

  1. kolejka: 25-11-2017

Impel II Wrocław – SMS PZPS II Szczyrk 3:2 (20:25, 25:19, 25:21, 19:25, 15:10)

PLKS Pszczyna – KPKS Halemba 3:0 (25:13, 25:11, 25:17)

Polonia Świdnica – Sokół Katowice 3:0 (26:24, 27:25, 25:23)

Silesia Volley Mysłowice – TKS Tychy 2:3 (29:27, 22:25, 14:25, 25:21, 14:16)

Olimpia Jawor – Polonia Łaziska Górne 3:0 (25:15, 25:11, 25:15)

Częstochowianka Częstochowa – Sokół Radzionków 3:2 (25:20, 22:25, 10:25, 27:25, 16:14)

  1. kolejka: 02-12-2017

Sokół Radzionków – Impel II Wrocław 3:1 (28:30, 28:26, 25:23, 25:19)

Polonia Łaziska Górne – Częstochowianka Częstochowa 0:3 (13:25, 24:26, 13:25)

TKS Tychy – Olimpia Jawor 2:3 (25:18, 25:20, 23:25, 22:25, 14:16)

Sokół Katowice – Silesia Volley Mysłowice 0:3 (17:25, 29:31, 26:28)

Polonia Świdnica – KPKS Halemba 3:0 (25:22, 25:23, 25:20)

SMS PZPS II Szczyrk – PLKS Pszczyna 3:0 (25:18, 25:22, 25:21)

  1. kolejka: 06-12-2017

Impel II Wrocław – PLKS Pszczyna 3:0 (25:21, 26:24, 25:17)

SMS PZPS II Szczyrk – Polonia Świdnica 1:3 (25:22, 19:25, 20:25, 18:25)

KPKS Halemba – Silesia Volley Mysłowice 1:3 (28:26, 11:25, 23:25, 16:25)

Sokół Katowice – Olimpia Jawor 0:3 (20:25, 20:25, 21:25)

Częstochowianka Częstochowa – TKS Tychy 3:1 (25:21, 25:17, 22:25, 25:16)

Polonia Łaziska Górne – Sokół Radzionków 1:3 (19:25, 27:25, 25:27, 5:25)

  1. kolejka: 09-12-2017

Polonia Łaziska Górne – Impel II Wrocław 0:3 (22:25, 16:25, 24:26)

Sokół Radzionków – TKS Tychy 3:1 (25:23, 25:14, 25:27, 25:21)

Częstochowianka Częstochowa – Sokół Katowice 3:1 (25:19, 25:27, 25:16, 25:20)

Olimpia Jawor – KPKS Halemba 3:0 (25:22, 25:14, 25:22)

Silesia Volley Mysłowice – SMS PZPS II Szczyrk 3:0 (25:20, 25:16, 25:22)

Polonia Świdnica – PLKS Pszczyna 3:0 (25:20, 25:11, 25:19)

  1. kolejka: 16-12-2017

Impel II Wrocław – Polonia Świdnica 0:3 (20:25, 19:25, 21:25)

PLKS Pszczyna – Silesia Volley Mysłowice 0:3 (22:25, 28:30, 18:25)

SMS PZPS II Szczyrk – Olimpia Jawor 1:3 (23:25, 21:25, 26:24, 23:25)

Częstochowianka Częstochowa – KPKS Halemba 3:0 (25:20, 25:13, 25:22)

Sokół Katowice – Sokół Radzionków 3:2 (23:25, 25:17, 25:20, 17:25, 15:11)

Polonia Łaziska Górne – TKS Tychy

  1. kolejka: 06-01-2018

TKS Tychy – Impel II Wrocław 2:3 (20:25, 25:16, 25:20, 23:25, 14:16)

Polonia Łaziska Górne – Sokół Katowice 1:3 (17:25, 25:20, 12:25, 12:25)

Sokół Radzionków – KPKS Halemba 3:1 (26:24, 25:16, 14:25, 25:20)

Częstochowianka Częstochowa – SMS PZPS II Szczyrk 1:3 (25:22, 28:30, 27:29, 20:25)

Olimpia Jawor – PLKS Pszczyna 3:1 (25:21, 25:17, 20:25, 25:22)

Silesia Volley Mysłowice – Polonia Świdnica 2:3 (21:25, 25:15, 23:25, 25:23, 13:15)

  1. kolejka: 13-01-2018

Impel II Wrocław – Silesia Volley Mysłowice 1:3 (22:25, 26:24, 22:25, 14:25)

Polonia Świdnica – Olimpia Jawor 1:3 (21:25, 24:26, 25:15, 20:25)

Częstochowianka Częstochowa – PLKS Pszczyna 3:1 (25:17, 22:25, 27:25, 26:24)

SMS PZPS II Szczyrk – Sokół Radzionków 0:3 (21:25, 15:25, 21:25)

KPKS Halemba – Polonia Łaziska Górne 3:0 (25:16, 25:12, 25:21)

Sokół Katowice – TKS Tychy 0:3 (21:25, 20:25, 18:25)

  1. kolejka: 20-01-2018

Sokół Katowice – Impel II Wrocław 3:2 (21:25, 25:17, 27:25, 22:25, 15:12)

TKS Tychy – KPKS Halemba 3:0 (25:21, 25:17, 25:15)

SMS PZPS II Szczyrk – Polonia Łaziska Górne 3:1 (25:16, 22:25, 25:14, 25:23)

Sokół Radzionków – PLKS Pszczyna 0:3 (21:25, 21:25, 21:25)

Częstochowianka Częstochowa – Polonia Świdnica 2:3 (25:16, 20:25, 23:25, 25:13, 13:15)

Olimpia Jawor – Silesia Volley Mysłowice 1:3 (22:25, 25:23, 19:25, 20:25)

  1. kolejka: 27-01-2018

Impel II Wrocław – Olimpia Jawor 3:0 (25:20, 30:28, 25:13)

Silesia Volley Mysłowice – Częstochowianka Częstochowa 1:3 (23:25, 25:18, 21:25, 25:27)

Polonia Świdnica – Sokół Radzionków 3:1 (25:12, 23:25, 25:18, 25:15)

PLKS Pszczyna – Polonia Łaziska Górne 3:1 (25:19, 25:14, 22:25, 25:9)

SMS PZPS II Szczyrk – TKS Tychy 3:0 (25:20, 25:17, 25:15)

KPKS Halemba – Sokół Katowice 0:3 (25:27, 23:25, 21:25)

  1. kolejka: 10-02-2018

KPKS Halemba – Impel II Wrocław 0:3 (25:27, 20:25, 6:25)

Sokół Katowice – SMS PZPS II Szczyrk

TKS Tychy – PLKS Pszczyna 2:3 (25:19, 25:27, 25:18, 25:27, 12:15)

Polonia Łaziska Górne – Polonia Świdnica 0:3 (17:25, 17:25, 15:25)

Sokół Radzionków – Silesia Volley Mysłowice 3:1 (24:26, 25:16, 25:17, 25:23)

Częstochowianka Częstochowa – Olimpia Jawor 0:3 (21:25, 23:25, 18:25)

  1. kolejka: 24-02-2018

Impel II Wrocław – Częstochowianka Częstochowa 3:1 (25:14, 19:25, 25:17, 29:27)

Olimpia Jawor – Sokół Radzionków 3:2 (21:25, 23:25, 25:16, 25:20, 15:10)

Silesia Volley Mysłowice – Polonia Łaziska Górne 3:0 (25:7, 25:10, 25:18)

Polonia Świdnica – TKS Tychy 3:1 (27:25, 25:19, 18:25, 25:17)        

PLKS Pszczyna – Sokół Katowice 3:1 (25:17, 25:13, 24:26, 25:23)

KPKS Halemba – SMS PZPS II Szczyrk 3:2 (17:25, 25:21, 21:25, 25:18, 15:8)

  1. kolejka: 03-03-2018

SMS PZPS II Szczyrk – Impel II Wrocław 2:3 (25:15, 23:25, 25:19, 18:25, 7:15)

KPKS Halemba – PLKS Pszczyna 0:3 (17:25, 10:25, 23:25)

Sokół Katowice – Polonia Świdnica 3:2 (22:25. 25:19, 22:25, 25:21, 15:10)

TKS Tychy – Silesia Volley Mysłowice 0:3 (23:25, 22:25, 20:25)

Polonia Łaziska Górne – Olimpia Jawor 0:3 (18:25, 11:25, 19:25)

Sokół Radzionków – Częstochowianka Częstochowa 1:3 (25:23, 16:25, 15:25, 20:25)

  1. kolejka: 17-03-2018

Impel II Wrocław – Sokół Radzionków 2:3 (19:25, 25:14, 17:25, 25:17, 13:15)

Częstochowianka Częstochowa – Polonia Łaziska Górne 3:0 (25:16, 25:17, 25:17)

Olimpia Jawor – TKS Tychy 2:3 (19:25, 25:18, 23:25, 25:18, 8:15)

Silesia Volley Mysłowice – Sokół Katowice 3:0 (25:19, 25:18, 25:17)

KPKS Halemba – Polonia Świdnica 0:3 (22:25, 22:25, 16:25)

PLKS Pszczyna – SMS PZPS II Szczyrk 2:3 (25:16, 22:25, 14:25, 25:20, 9:15)